PARDUODAMA sodyba Pakruojo rajone šalia Pašvitinio miestelio, Gražaičių kaime.

8438

Property ID

Description

PARDUODAMA sodyba – namas su ūkiniais pastatais, erdviu 26,19 arų namų valdos sklypu!

BENDRA INFORMACIJA; Gyvenamojo namo statybos metai 1963m ; Bendras plotas – 104,56 kv. m.; naudingas plotas – 101.56 kv.m.; Gyvenamas plotas 66.55 kv.m;  Erdvus 26,19 a,. namų valdos sklypas.; Pradėta namo rekonstrukcija, atlikti žemės sklypo kadastriniai matavimai, atlikta sklypo topografinė nuotrauka; Sklype didelis ūkinis pastatas su pagalbiniais statiniais, pirties namelis, sklypą juosia ir suteikia privatumo suaugę medžiai; Pastatas – Daržinė, tvartas su malkine ir garažu, sienos molis kombinuotos su medžio karkasu, pastatas statytas 1971 m. m; Pastatas  – Viralinė (pirtelė) pastato sienos mūrinės, statybos metai 1982; Gyvenamojo pastato sienos mūrinės kombinuotos su šlakbetoniu, kambarių pertvaros mūrinės, perdanga tarp gyvenamojo aukšto ir mansardos medinė, stogo danga asbescementinė; Name yra prieškambaris, laiptai į mansarda, pagalbinė patalpa, virtuvės patalpa, trys kambariai, du įėjimai į namą; Name plastikiniai, langai, įėjimo durys medinės, grindys medinės lentos.

KOMUNIKACIJOS: Vanduo – šulinio; Nuotekos vietinės; Elektra – įvesta į namą; Vietinis centrinis šildymas, renovuojamame kambaryje, yra galimybė pajungti malkomis kūrenama krosnelė. Geras privažiavimas iki pat sodybos.

VIETOVĖ: Adresas – Pakruojo rajonas, Pašvitinio sen,. Gražaičių k., Gražaičių g. 4. Šalia Gražaičių esantis Pašvitinio – miestelis yra Pakruojo rajono savivaldybėje, iki Joniškio apie 18 – 20 km km., iki  Linkuvos gyvenvietės apie 15 km,. Pašvitinio miestelyje veikia Pašvitinio pagrindinė mokykla, biblioteka, paštas, maisto prekių parduotuvė. Stovi mūrinė Pašvitinio Švč. Trejybės bažnyčia (pastatyta 1852 m.). Sodyba – gyvenamas namas yra prie gerai pravažiuojamo kelio, netoliese gyvena draugiški kaimynai, šalia viešojo transporto sustojimai. Geras susisiekimas ir su Linkuvos gyvenviete, kurioje randasi ambulatorija, Linkuvos gimnazija, Linkuvos specialioji mokykla, lopšelis-darželis, socialinių paslaugų, vaikų ir jaunimo užimtumo centras, pensionas, kultūros namai, maisto prekių parduotuvė. Sodyba puikia tiktu tiems kurie nori įsirengti namus pagal savo viziją, gyventi netoli gyvenvietės, turėti ramų poilsį, puikiai leisti laiką su šeima ar draugais. Norint įsitikinti patrauklumu, kviečiu atvykti ir įvertinti tai patiems. Sodyba laukia naujų šeimininkų!

SUSIDOMĖJOTE ? skambinkite ar rašykite net ir po darbo valandų! Suderinsime laiką apžiūrai, aptarsime Jums rūpimus klausimus. Esu  Nekilnojamo turto brokeris.

CityHouse – profesionali, šiuolaikiška, ambicingų tikslų siekianti nekilnojamojo turto bendrovė.

Mūsų tikslas – nedalinti klientams pažadų, bet greitai ir kokybiškai išspręsti jų problemas!

Pagarbiai:
Alvydas Bružas
865560875
alvydas@city-house.lt
Nekilnojamo turto brokeris
Susisiekite – įvertinu ir konsultuoju nemokamai!

Address

Address: Pakruojo rajonas , Gražaičių k,. Gražaičių g.4.
  • Country: Lithuania
Open on Google Maps
  • Property ID 8438
  • Price 13,900 €
  • Property Type Sodybos
  • Property status Parduodama
  • Label Karštas pasiūlymas

Contact

Alvydas Bružas

Property Agent
+370 655 60875
alvydas@city-house.lt
Other Properties

Panašūs objektai